Inschrijving

Directie

Leerlingbegeleiding

Ondersteunend personeel

Leerkrachten

Anneleen Bradt

Leerkracht Wiskunde

An Agneessens

Directeur 053 46 65 00

Nele Brusselmans

Leerkracht Engels - Economie - e-learning

Wiske Matthys

Leerkracht Wiskunde

Noortje Beeckman

Leerkracht e-learning - Economie - Programmeren - Coördinator onderwijs loopbaan begeleiding  

Iris Van Melkebeke

Leerkracht Wiskunde

Lydia Van Mulders

Leerkracht Engels

Hans Wittevrongel

Leerkracht Aardrijkskunde - Atelier mens en cultuur

Ruben Meert

Leerkracht Natuurwetenschappen - Wetenschappelijk werk - Atelier Natuur

Nina Vandepapeliere

Leerkracht Nederlands - Engels

Sandra Tas

Leerkracht Grieks - Latijn

Bert Liessens

Leerkracht Gedragswetenschappen

Liza Louies

Leerkracht Levensbeschouwing - Geschiedenis

Marnix Steenhaut

Leerkracht Nederlands - Engels

Nele Callebaut

Leerkracht Wiskunde

Sam De Knop

Leerkracht Lichamelijke opvoeding

Sophie Bossut

Leerkracht Frans - Nederlands

Umut Tokgöz

Leerkracht Fysica - Wiskunde

Jurgen Bauche

Leerkracht Lichamelijke Opvoeding

Lore Vanbever

Leerkracht Economie

Anneleen Nijs

Leerkracht Fysica - Natuurwetenschappen

Lieven Piron

Leerkracht Plastische opvoeding - Vrije ruimte Creativiteit & Publiciteit - Atelier Crea

Kobeke Vandeputte

Leerkracht Biologie

Sabine Bontinck

Secretariaat 2de graad 053 46 65 00

Anja Lauwaert

Leerkracht Economie Leerlingbegeleider  053 46 65 00

Venita Van Cauter

Adjunct van de directeur 053 46 65 00

Nancy De Brouwer

Directiesecretaresse - Peroneelsadministratie 053 46 65 00

Erika De Schutter

Leerkracht Lichamelijke Opvoeding

Kim Van den Bossche

Leerkracht Biologie - Aardrijkskunde - Natuurwetenschappen - Wetenschappelijk werk

Katrien Vandersnickt

Leerkracht Frans

Gert-Jan Pieters

Leerkracht Wiskunde - Atelier Programmeren

Fatma Bilge

Leerkracht Levensbeschouwing

Jens Ramon

Leerkracht Nederlands - Latijn

Angelique De Moor

Leerlingbegeleider  053 46 65 00

Tanja Vereycken

Leerkracht Cultuurwetenschappen - Levensbeschouwing - Esthetica

Tonia Maesfranckx

Secretariaat 1ste graad 053 46 65 00

Christoph Veldeman

Econoom 053 21 11 55

Vanessa Mallego

Economaat 053 21 11 55

Koen Cardon

Secretariaat 3de graad 053 46 65 00

Anouschka Pauwels

Leerkracht Frans - Nederlands  

Eline De Pessemier

Leerkracht Engels

Lana Lippens

Leerkracht Nederlands - Engels

Hanna Moens

Leerkracht Niet confessionele zedenleer

Maaike Quateau

Studiebegeleiding en GOK

Klaas Vonck

Leerkracht Wiskunde

Anneleen Swenne

Personeelsadministratie 053 46 65 00

Nico Wieme

Leerkracht Nederlands - Duits

Lien De Paepe

Leerkracht Geschiedenis

Mireille Morias

Leerkracht Frans

Kris De Roo

Leerkracht Frans - Engels

William Van Linthoudt

Leerkracht Geschiedenis Conciërge

Dirk Vannoorenberghe

Leerkracht Katholieke Godsdienst

Kelly Doeraene

Leerkracht Frans - Spaans

Aurélie Lauweryns

Leerkracht Frans

Bram Van Gyseghem

Leerkracht Nederlands

Daan Smekens

Leerkracht Aardrijkskunde

Dries De Groote

Leerkracht gedrag- en cultuurwetenschappen

Vince Bael

Leerkracht e-learning en wetenschappen

Lise De Bolle

Leerkracht Nederlands

Nina De Cloet

Leerkracht gedrag- en cultuurwetenschappen

Karen Segers

Schoolmentor

Contact Info