Inschrijven

Directie

Leerlingbegeleiding

Ondersteunend personeel

Leerkrachten

Koen Cardon

Secretariaat 3de graad 053 21 11 55

Vanessa Mallego

Economaat 053 21 11 55

Christoph Veldeman

Econoom 053 21 11 55

Tonia Maesfranckx

Secretariaat 1ste graad 053 21 11 55

An Agneessens

Directeur 053 21 11 55

David Israël

Leerkacht Wiskunde

Tanja Vereycken

Leerkracht Cultuurwetenschappen - Levensbeschouwing - Esthetica

Angelique De Moor

Leerlingbegeleider - GOK-Coördinator  053 21 11 55

Jens Ramon

Leerkracht Nederlands - Latijn

Steve Beurms

Leerkracht Wiskunde 

Fatma Bilge

Leerkracht Levensbeschouwing

Gert-Jan Pieters

Leerkracht Wiskunde - Atelier Programmeren

Katrien Vandersnickt

Leerkracht Frans

Kim Van den Bossche

Leerkracht Biologie - Aardrijkskunde - Natuurwetenschappen - Wetenschappelijk werk

Erika De Schutter

Leerkracht Lichamelijke Opvoeding

Nancy De Brouwer

Directiesecretaresse - Peroneelsadministratie 053 21 11 55

Swanhilde De Smet

Leerkracht Engels

Venita Van Cauter

Adjunct van de directeur 053 21 11 55

Anja Lauwaert

Leerkracht Economie Leerlingbegeleider  053 21 11 55

Sabine Bontinck

Secretariaat 2de graad 053 21 11 55

Kobeke Vandeputte

Leerkracht Biologie

Peter Bosmans

Leerkracht Aardrijkskunde

Lieven Piron

Leerkracht Plastische opvoeding - Vrije ruimte Creativiteit & Publiciteit - Atelier Crea

Anneleen Nijs

Leerkracht Fysica - Natuurwetenschappen

Lore Vanbever

Leerkracht Economie

Anna-maria Broeckx

Leerkracht Frans

Jurgen Bauche

Leerkracht Lichamelijke Opvoeding

Umut Tokgöz

Leerkracht Fysica - Wiskunde

Sophie Bossut

Leerkracht Frans - Nederlands

Sam De Knop

Leerkracht Lichamelijke opvoeding

Nele Callebaut

Leerkracht Wiskunde

Marnix Steenhaut

Leerkracht Nederlands - Engels

Liza Louies

Leerkracht Levensbeschouwing - Geschiedenis

Bert Liessens

Leerkracht Gedragswetenschappen

Sandra Tas

Leerkracht Grieks - Latijn

Nina Vandepapeliere

Leerkracht Nederlands - Engels

Ruben Meert

Leerkracht Natuurwetenschappen - Wetenschappelijk werk - Atelier Natuur

Hans Wittevrongel

Leerkracht Aardrijkskunde - Atelier mens en cultuur

Lydia Van Mulders

Leerkracht Engels

Iris Van Melkebeke

Leerkracht Wiskunde

Noortje Beeckman

Leerkracht e-learning - Economie - Programmeren - Coördinator onderwijs loopbaan begeleiding  

Wiske Matthys

Leerkracht Wiskunde

Nele Brusselmans

Leerkracht Engels - Economie - e-learning

Anneleen Bradt

Leerkracht Wiskunde

Agenda

Er zijn geen aankomende evenementen

Contact Info